mapa

Kalendář akcí

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hurá do školy

Hurá do školy

Po uplakaném závěru prázdnin a ochlazení koncem týdne se přeci jen na nás usmálo slunce a počasí ukázalo svoji přívětivější tvář. Bylo to jako na objednávku. Restaurace na Knížecí ve spolupráci s Obcí a SDH připravila v neděli 2. 9. jako každoročně rozloučení s prázdninami. 

 

Vystoupení Jany Rychterové a klauna Rudy směřovalo sice k těm malým, ale i tatínkové se zapotili při plnění soutěžních úkolů.

Některé úkoly byly vysloveně zapeklité a vyžadovaly plné soustředění, že ano pane Čápe :-) .

 

Malování na obličej je taková stálice dětských odpolední. Kdy jindy se můžete nechat zmalovat. Zkuste si schválně, vy malé slečny, někdy v koupelně za pomoci máminých šminek vykouzlit na obličeji motýlka. A  nebo kočku. A nebo vy mladí páni. Zkuste někdy přijít domů od cizí rtěnky. Asi vám to jen tak neprojde. Ale přijít z dětského odpoledne namalován. To je jiná.

 

A když skončilo představení, tak se volně pokračovalo na zahradě. Za pomoci trampolíny a nafukovací megaklouzačky se snažili rodiče zde odložené potomky unavit a pokud možno si chvíli popovídat se sousedy. Alespoň do té doby, než se všechny děti zmáčí a navoní v pěně vyrobené ve velkém za pomoci SDH.

Ano, děti si to užijí do syta. Vždy si vzpomenu na reklamu: "A můžu si hrát taky s těmi obuáčky?" Letos byl PUR - mango. Zaslechl jsem třeba větu: Utíkej se domů ještě převlíknout, ať to tady vyperem najednou. Zmíněné potomstvo potom skončilo v Labi (oblečené), prej nejdřív předpírka, potom hlavní praní a potom vymáchat. Namalované obličeje se rozpily. No ještě že svítilo sluníčko. Nevím, jak dopadli ti, co se nachomejtli na výletě a museli domů na kolech. Některá děcka jsou potom k neudržení.

Odpoledne plné her, soutěží a dobré nálady se vydařilo. Doufám, že se vydaří školákům i jejich školní rok.

 

Varování pro příště: ta pěna je prostředek na nádobí a je mokrá.

Pár fotografií

 

 

 

Hlášení rozhlasu

Poslední hlášení si můžete poslechnout po kliknutí na odkaz

Obsazenost tělocvičny

Informace o volných termínech a hodinách v tělocvičně se dozvíte na telefonním čísle:
+420 602  315 109
nebo po kliknutí na odkaz

23. 4. Vojtěch

Zítra: Jiří

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Návštěvnost stránek

256860